3 nap, 3 győzelem!

Április 9-11. között iskolánk labdarúgói 3 különböző versenyen bizonyították rátermettségüket.

Először az április 9-i diákolimpia megyei elődöntőben 11:2-es gólaránnyal utasították maguk mögé a Siófok és a Balatonboglár csapatait, majd másnap a Kapospont kupa selejtezőjén szerezték meg a csoportelsőséget. Végül a harmadik napon a Fair Play kupa tavaszi fordulóját nyerték meg a GÉPÉSZES fiúk. A 3 torna 3 különböző csapatot is jelentett, volt, ahol csak és kizárólag amatőr sportolók versenyezhettek, volt ahol már a megyei igazolású focisták is képviselhették iskolánkat.

A diákolimpiai csapatunk

Álló sor balról: Spilák Szilveszter, Horváth Balázs, Dervalits Soma, Szabó Lajos, Mayer Barna
Guggolnak: Tóth Attila, Lőczi László, Orsós Viktor

A Kapospont kupa csapata a győztes selejtező után

Álló sor balról: Kovács Róbert, Horváth Balázs, Lukovics Adrián, Halász Roland, Spilák Szilveszter
Guggolnak: Tóth Attila, Lőczi László, Orsós Viktor

A Fair Play kupa tavaszi fordulójának aranyérmes csapata

Álló sor balról: Darabán Dániel, Kiss Márton, Kalányos Ferenc, Mettner Kornél, Toplak Márk, Spilák Szilveszter
Guggolnak: Farkas Krisztián, Bogdán Richárd, Gáspár Viktor

A Fair Play kupa őszi és tavaszi összesített eredményei alapján aranyérmet szerzett iskolánk csapata. Kiss Márton 9 találatával a gólkirályi címet is megszerezte.