VIII. „LÉGY A SZAKMÁD MESTERE!” KIÁLLÍTÁS

A 2020. március 23-27. közötti időszakban bonyolítottuk volna le hagyományos módon rendezvényünket a Kaposvár-Somogyi Tehetségsegítő Tanáccsal és a Kaposvári Szakképzési Centrummal együttműködve, ahol a szakmájukban tehetséges tanulók mutatkoztak volna be, ám a vírushelyzet sajnos közbeszólt.

A koronavírus elleni védekezés elemeként életbe léptetett intézkedések miatt elhalasztott, rendezvényt 2020. november 9-13. között az Európai Szakképzési hét keretében bepótoltuk, természetesen a járványügyi szabályok figyelembe vételével, online módon.

Erre megyénkből 5 szakképző iskola 9 csapatával jelentkezett munkáikkal, produktumaikkal, melyekről egy videót készítettek el.

Kivétel nélkül nagyon színvonalas tanulói projekteket készítettek a jelentkezők. A résztvevő iskolák és cégek, a szervezetek vezetői és szakoktatói mindent megtettek annak érdekében, hogy a tanulók tehetségét megmutathassák.

Minden résztvevő csapat - támogatóinknak köszönhetően - értékes jutalomban részesült.

Gratulálunk mindenkinek!

TÁMOGATÓINK:

Köszönjük minden közreműködő munkáját!